[bez diakritiky]

Gymnasium Přípotoční 1.-4.C 1969-1973
[Úvodní strana]

Oslava 70. narozenin N.Jeřábové (Pražanové) 01.10.2012

V pondělí 1. října 2012 se zástupci třídy ve složení B.Lípová (Skleničková, organizátorka setkání), V.Novotná (Straková), P.Dostál (pozdní příchod), J.Judl (pozdní příchod), L.Kašpar, P.Smetana (předčasný odchod) a P.Soukup sešli s naší bývalou vyučující matematiky a deskriptivní geometrie N.Jeřábovou (Pražanovou) v rest. Waikiki (ve vršovické sokolovně), aby s ní decentně dooslavili její 70. narozeniny a zavzpomínali i na další pedagogy Gymnasia Přípotoční. Setkání trvalo od 19 do 21.30 hodin. Fotografie pořídili P.Smetana (dosud nedodal) a P.Soukup (bohužel nevalné kvality).

Přítomní popřáli oslavenkyni do dalších let hodně zdraví a elánu a domluvili s ní, že na nadcházejícím setkání 40 let po maturitě, které se bude konat v pátek 24. května 2013, opět bude figurovat jako zastupující třídní a též zprostředuje pozvání dalších tří bývalých kolegů-pedagogů, vyučující (aspoň některé z) nás: A.Fuhrmanna, M.Myslivečkové a J.Tominové.


 
[s diakritikou]

Gymnasium Pripotocni 1.-4.C 1969-1973
[Uvodni strana]

Oslava 70. narozenin N.Jerabove (Prazanove) 01.10.2012

V pondeli 1. rijna 2012 se zastupci tridy ve slozeni B.Lipova (Sklenickova, organizatorka setkani), V.Novotna (Strakova), P.Dostal (pozdni prichod), J.Judl (pozdni prichod), L.Kaspar, P.Smetana (predcasny odchod) a P.Soukup sesli s nasi byvalou vyucujici matematiky a deskriptivni geometrie N.Jerabovou (Prazanovou) v rest. Waikiki (ve vrsovicke sokolovne), aby s ni decentne dooslavili jeji 70. narozeniny a zavzpominali i na dalsi pedagogy Gymnasia Pripotocni. Setkani trvalo od 19 do 21.30 hodin. Fotografie poridili P.Smetana (dosud nedodal) a P.Soukup (bohuzel nevalne kvality).

Pritomni poprali oslavenkyni do dalsich let hodne zdravi a elanu a domluvili s ni, ze na nadchazejicim setkani 40 let po maturite, ktere se bude konat v patek 24. kvetna 2013, opet bude figurovat jako zastupujici tridni a tez zprostreduje pozvani dalsich tri byvalych kolegu-pedagogu, vyucujici (aspon nektere z) nas: A.Fuhrmanna, M.Mysliveckove a J.Tominove.